Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Dom 150m2 Wolica Nadarzyn - Arri

(+48) 606 871 918, (+48) 501 046 320

Arri Nieruchomości
Powrót do listy

Dom – 150m2 – Wolica – Nadarzyn

Nadarzyn

Cena
1 000 000PLN
Pokoje(-ów)
4 Pokoje(-ów)
Ilość łazienek:
2 Ilość łazienek:
Powierzchnia nieruchomości
150.0m2
 • Print Image
Opis obiektu

Sprzedam dom jednorodzinny na działce o powierzchni 1279,0 m2 w Wolicy usytuowany nieopodal szlaków spacerowych w Lasach Sękocińskich. Budynek został wybudowany w końcu lat 90 – tych; powierzchnia użytkowa ok. 150 m2. Nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek obciążeń. Posesja jest zlokalizowana w rejonie zabudowy jednorodzinnej z bliskim dojazdem do Ptak Warsaw Expo i Centrum Handlowego Janki . Dom położony jest na zagospodarowanej działce z pięknym ogrodem z wieloma oryginalnymi drzewami i krzewami ozdobnymi.

Dom jest charakterystyczny dla budownictwa podwarszawskiego z tego okresu, posiada podcień od strony wejścia głównego i taras rekreacyjny od strony ogrodu.

Budynek jest w dobrym stanie, posiada dwie kondygnacje, nie jest podpiwniczony, wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej murowanej z wbudowanym garażem jednostanowiskowym dostępnym z zewnątrz.

W parterze znajduje się salon z jadalnią – 24,6m2, kuchnia – 12,77m2( z dużym blatem, płytą gazową 4 palnikową i piekarnikiem elektrycznym, okapem, chłodziarką z zamrażarką; całość w zabudowie w stylu rustykalnym), wiatrołap, a przy nim kotłownia – 6,07m2, korytarz wewnętrzny – 5,5m2, łazienka 6,77 m2, pokój 15,9m2, garaż 18,5m2.

Na piętro prowadzą do trzech sypialni i łazienki schody żelbetowe ze spocznikiem pokryte drewnem – razem ok.59,0m2.

Ściany budynku ceramiczne, stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana pokryta gontem bitumicznym, posadzki zróżnicowane – panele drewnopodobne, płytki ceramiczne. Tynki klasyczne, malowane, stolarka okienna PCV; w łazienkach i kuchni na ścianach glazura. Budynek przyłączony jest do sieci miejskich: wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej i gazowej, zasilany ciepłem z własnego pieca gazowego.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa, że teren przeznaczony jest pod usługi nieuciążliwe (handel detaliczny, działalność biurową, oświaty, nauki, edukacji, odnowy biologicznej i ochrony zdrowia, usług opieki społecznej, sportu, rekreacji, kultury, projektowania i pacy twórczej, gastronomii, turystyki – w tym zbiorowego zamieszkania oraz drobnych usług rzemieślniczych) i zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną z dojazdem z drogi sklasyfikowanej jako dojazdowa; dopuszcza realizację więcej niż jednego budynku.

Plan ustala wysokość budynków o funkcji mieszkaniowej i usługowej do 12 m, 5m wysokości dla budynków gospodarczych i garaży, ze wskaźnikiem 50% powierzchni zabudowy; nakazuje realizację dachów płaskich lub spadzistych o nachyleniu do 45st. Na tym obszarze urbanistycznym plan ustala na 1000 m2 minimalną powierzchnię działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. wolnostojącej; dla zabudowy mieszkaniowej bliźniaczej 500m2; dla zabudowy usługowej i mieszkaniowo – usługowej

3000 m2.

Serdecznie zapraszamy.

W ramach oddzielnej usługi oferujemy możliwość sporządzenia projektu nowych budynków, rozbudowy lub przebudowy istniejącego budynku, adaptacji pomieszczeń zgodnie z życzeniami i upodobaniami inwestora oraz przeprowadzenie procesu projektowania z konieczną obsługą w urzędach aż do uzyskania pozwolenia na budowę i w dalszym etapie poprowadzenie budowy i odbiór.

 • sprzdam dom z ogrodem w WOLICY koło JANEK Slogan reklamowy:
Nieruchomość
 • 2 Liczba pięter:
 • 4 Liczba pokoi:
 • 2 Liczba łazienek:
 • 150.0m2 Powierzchnia:
 • 39m2 Szerokość działki:
 • bardzo dobry Stan budynku:
 • bardzo dobry Wysokość pomieszczeń:
 • cegła Materiał budowy:
Szczegóły
 • gazowe Ogrzewanie:
 • Tak Internet:
 • własność Forma własności:
Informacje o nieruchomości
 • Status Nieruchomości:
 • Typ Nieruchomosci:
 • Lokalizacja:
 • 1 000 000PLNCena:
 • NadarzynMiasto:
 • 150.0m2Powierzchnia nieruchomości:
 • 2000Rok budowy:

Jak dojechać?

Umów się na spotkanie
Umów się na konsultację .Z nami znajdziesz dom dla Siebie.
Przewiń do góry
Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Closure' is not allowed in /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php:72 Stack trace: #0 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php(72): serialize(Array) #1 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/ecs-theme-developer-tools.php(105): ECS\TDT\lib\Reporter->saveReport() #2 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ECS\TDT\saveReports('') #3 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php on line 72