(+48) 606 871 918, (+48) 501 046 320

Arri Nieruchomości
Powrót do listy

Dom – 272m2 – Nowa Wola – Lesznowola

Lesznowola

Cena
1 300 000PLN
Pokoje(-ów)
6 Pokoje(-ów)
Powierzchnia nieruchomości
272.0m2
Opis obiektu

Sprzedam budynek o powierzchni użytkowej 272,50 m2 usytuowany na działce o przeznaczeniu USŁUGOWYM (może być też użytkowana jako mieszkalna) o powierzchni 1200 m2 w Nowej Woli k/Piaseczna . Budynek został odebrany i zaczął być użytkowany w 2003 r. Ściany zewnętrzne wykonane są z bloczka YTONG 40 cm grub. I ocieplone 12 cm styropianu. Kominy na zewnątrz zostały skonstruowane z cegły klinkierowej, a dachy pokryte są blachodachówką. W otworach okiennych umieszczono stolarkę drewnianą.

Działka jest zagospodarowana, na granicach zasadzono drzewa i krzewy; otoczona

zabudową jednorodzinną charakterystyczną dla tej miejscowości, w podobnej skali. Część

rekreacyjna z dużym, komfortowym tarasem (ok. 40m2) oraz ogród znajdują się w najbardziej odpowiedniej, południowej strefie posesji, która jest doświetlona w każdej porze dnia.

W dogodnej odległości są dwa duże centra handlowe z marketem spożywczym i budowlanym, usytuowane w niewielkiej odległości: w Piasecznie (ok.4 km) i w Jankach (ok.13 km), za pomocą miejscowej linii autobusowej lub własnego środka komunikacji; również łatwy i szybki kontakt komunikacyjny z Warszawą i Portem Lotniczym im. F.Chopina. Działka jest usytuowana w małej odległości od szkoły podstawowej w Nowej Iwicznej ( 1,5km) do Lesznowoli (2,8 km). Miejscowość obsługują lokalne sklepiki.

Budynek przyłączony jest do mediów miejskich (prąd, woda, gaz).

W parterze znajduje się wygodny dwustanowiskowy garaż połączony z przedpokojem, obok kotłownia z piecem gazowym dwufunkcyjnym Viessmann obsługującym budynek.

Po przekroczeniu wiatrołapu poprzez hall mamy dostęp do pokoju – gabinetu, pokoju dziennego, jadalni, kuchni, łazienki i klatki schodowej. Z hallu można także wyjść na duży taras w podcieniu. W razie konieczności jest możliwość zabudowania części tarasu (na rysunku linia przerywana A) i włączenia go w powierzchnię salonu. Podłogi tego poziomu budynku, klatka schodowa i taras pokryte są płytkami gresowymi, w gabinecie deską sosnową; wysokość kondygnacji ok. 280 cm.

Ze spocznika półpiętra drzwi prowadzą do pokoju nad garażem; na piętrze znajdują się trzy sypialnie, garderoba i dwie łazienki różnej wielkości: mniejsza – z wanną narożną, miską wc i i umywalką, większa – z dwoma umywalkami wanną narożną miską wc i kabiną prysznicową; podłogi w korytarzu i łazienkach pokryte gresem polerowanym, w pozostałych pomieszczeniach deską panelową z powłoką z naturalnego bambusa prasowanego, bardzo komfortowa.

Na poddaszu usytuowane jest jeszcze jedno pomieszczenie z podłogą z gresu.

Z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego wynika, że przeznaczeniem podstawowym działki jest zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa: wolnostojąca i bliźniacza, usługi, w tym usługi publiczne, wolnostojące budynki usług komercyjnych, budynki o funkcjach mieszanych; dopuszczalnym przeznaczeniem są budynki garażowe i gospodarcze, parkingi, dojścia i dojazdy, zieleń i obiekty małej architektury, infrastruktura techniczna. Dopuszcza się realizację budynków garażowych i gospodarczych w odl. 1,5 m od granicy działki, lub bezpośrednio przy granicy działki, jednak nie wyższych niż 5 m; minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50 % całej działki budowlanej; wskaźnik intensywności zabudowy – 0,8; maksymalna wysokość zabudowy do 12 m, jednak nie więcej niż trzy kondygnacje; maksymalna wysokość budynków garażowych i gospodarczych wolnostojących do 6 m, małej architektury do 3 m; spadki dachów o kącie nachylenia połaci 0st. – 45 st.

Nieruchomość ze względu na swoje położenie przy głównej ulicy jest idealny do wykorzystania np. jako gabinety lekarskie, gabinety SPA, punkt gastronomiczny – restaurację, kawiarnię, pizzerię, punkt medyczny, siedzibę firmy, punkt przedszkolny.

Zapraszamy do obejrzenia posesji na miejscu.

W ramach oddzielnej usługi oferujemy możliwość przeprojektowania, przebudowy, adaptacji budynku zgodnie z życzeniami i upodobaniami inwestora oraz przeprowadzenie procesu projektowania z konieczną obsługą w urzędach aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz w dalszym etapie poprowadzenie budowy i odbioru.

 • sprzedam Budynek w Nowej Woli – doskonały na działalność Slogan reklamowy:
Nieruchomość
 • 6 Liczba pokoi:
 • 272.0m2 Powierzchnia:
 • 31m2 Szerokość działki:
 • dobry Stan budynku:
 • dobry Wysokość pomieszczeń:
 • ytong Materiał budowy:
Szczegóły
 • gazowe Ogrzewanie:
 • Tak Internet:
 • własność Forma własności:
Informacje o nieruchomości
 • Status Nieruchomości:
 • Typ Nieruchomosci:
 • Lokalizacja:
 • 1 300 000PLNCena:
 • LesznowolaMiasto:
 • 272.0m2Powierzchnia nieruchomości:
 • 2003Rok budowy:

Jak dojechać?

Umów się na spotkanie
Umów się na konsultację .Z nami znajdziesz dom dla Siebie.
Przewiń do góry
Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Closure' is not allowed in /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php:72 Stack trace: #0 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php(72): serialize(Array) #1 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/ecs-theme-developer-tools.php(105): ECS\TDT\lib\Reporter->saveReport() #2 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ECS\TDT\saveReports('') #3 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/skyfresh/ftp/arri/nieruchomosci/wp-content/plugins/ecs-theme-development-tools/src/lib/Reporter.php on line 72