(+48) 606 871 918, (+48) 501 046 320

Arri Nieruchomości
Powrót do listy

Działka – 1500m2 – KONSTANCIN-JEZIORNA – Konstancin-Jeziorna – Powiat piaseczyński

piaseczyński

Cena
1 080 000PLN
Powierzchnia nieruchomości
1500.0m2
  • Print Image
Opis obiektu

Działka niezabudowana, zlokalizowana w granicach administracyjnych miasta Konstancin – Jeziorna w strefie "C" Uzdrowiskowej Konstanicna Jeziorna o powierzchni łącznej 1,023 ha, o statusie R IVB i RV; Możliwośc zakupu pojedynczej działki. Obecnie jest w przygotowaniu Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Do działki została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy – , na podstawie której jest możliwość wybudowania pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z drogą dojazdową – ciągiem pieszo – jezdnym. Miejscowa analiza urbanistyczna wskazuje na to, że teren może być przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe z usługami i działalnością gospodarczą o charakterze nieuciążliwym. Maksymalna wysokość budynków określona w WZ to 11 m, kąt połaci dachowej 25 st.- 45 st., powierzchnia zabudowy 35%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna to 45%, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej- nie więcej niż 7m , wysokość zabudowy- nie więcej niż 2 kondygnacje naziemne w tym poddasze użytkowe. Działka posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej kategorii gminnej i drogi wewnętrznej – ze strony przeciwnej. Pierwsza z dróg daje możliwość przyłączenia posesji do miejskiej sieci wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki zabudowane. W okolicy powstają nowe osiedla domków jednorodzinnych i rezydencji

Posesja może być dobrym miejscem wypadowym do pobliskich lasów powsińskich i Parku Kultury oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Działka usytuowanana są w pobliżu trasy komunikacyjnej łączącej Piaseczno i uzdrowisko konstancińskie z dostępnością komunikacji autobusowej ZTM i miejscowych sieci busów L. Posesja jest wygodnie usytuowana ze względu na dojazd do stolicy – dojazd samochodem do pałacu w Wilanowie jest możliwy w granicach w granicach 15 min.

W ramach oddzielnej usługi oferujemy możliwość zaprojektowania innych budynków na tym terenie zgodnie z życzeniem i upodobaniami inwestora, ewntualność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy, przeprowadzenie procesu projektowania z konieczną obsługą w urzędach aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz dalszych etapów poprowadzenia budowy i odbióru.

  • sprzedam działkę 1 ha w strefie "C" uzdrowiska Konstancin Jeziorna Slogan reklamowy:
Nieruchomość
  • 1500.0m2 Powierzchnia:
Szczegóły
  • KONSTANCIN-JEZIORNA Okolica:
  • własność Forma własności:
Informacje o nieruchomości

Jak dojechać?

Umów się na spotkanie
Umów się na konsultację .Z nami znajdziesz dom dla Siebie.
Przewiń do góry