(+48) 606 871 918, (+48) 501 046 320

Arri Nieruchomości
Powrót do listy

Lokal – 830m2 – Piaseczno – Piaseczno – Powiat piaseczyński

piaseczyński

Cena
3 800 000PLN
Powierzchnia nieruchomości
830.0m2
  • Print Image
Opis obiektu

Sprzedam działkę z budynkiem usługowo-mieszkalnym i gospodarczym, w okolicach centrum Piaseczna o powierzchni całkowitej 2960,0 m2. Posesja posiada bardzo dobrą lokalizację – w niedalekim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna miejska, urzędy i usługi dla całego miasta, park i pałac, kościół, ośrodek zdrowia. Nieruchomość ma dużą perspektywę rozwoju ze względu na usytuowanie w najlepszej części Piaseczna.

W obecnie istniejącym budynku część usługowa i jej zaplecze znajdują się na parterze. Nad tą częścią ulokowane są dwa mieszkania. Budynek nie jest podpiwniczony; dachy o konstrukcji drewnianej pokryte są blachą. Działka uzbrojona jest we wszystkie media miejskie ( woda, prąd, gaz, ciepło miejskie). Budynek posiada solidne, głębokie (4m) ściany fundamentowe w twardym, zbitym gruncie powyżej lustra wód gruntowych z ławami położonymi na piasku. Na terenie znajduje się kilkustanowiskowy budynek garażowy. Część posesji to przestrzeń rekreacyjna obrośnięta gdzieniegdzie drzewami – w przyszłości może być zaadoptowana na cichy ogród lub mini park.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest usytuowana na terenie usług nieuciążliwych lub zamiennie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej – o wysokości od 8 m – 14m z możliwością dopuszczenia dachów płaskich; maksymalna powierzchnia zabudowy bardzo korzystna – może wynosić 85%; minimalna powierzchnia biologicznie czynna to 15%. Możliwy jest dwustronny dostęp do posesji.

Jeśli przyszły inwestor planowałby przeznaczyć posesję pod zabudowę wielorodzinną, ma możliwość umieszczenia części stanowisk postojowych w przestrzeni pomiędzy istniejącymi ścianami fundamentowymi. Wstępne kalkulacje wskazują, że na terenie działki jest możliwe zaprojektowanie 3000 m2 PUM. Posesja nie znajduje się w przestrzeni ochrony konserwatorskiej. Zapraszamy do wizyty i polecamy.

W ramach oddzielnej usługi oferujemy możliwość zaprojektowania nowych budynków na tym terenie zgodnie z życzeniem i upodobaniami inwestora, ewentualnie sporządzenie projektu rozbudowy lub przebudowy istniejących budynków oraz przeprowadzenie procesu projektowania z konieczną obsługą w urzędach aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz w dalszym etapie poprowadzenie budowy i odbioru.

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ W okolicy CENTRUM PIASECZNA Slogan reklamowy:
Nieruchomość
  • 830.0m2 Powierzchnia:
  • bardzo dobry Wysokość pomieszczeń:
Szczegóły
  • Piaseczno Okolica:
  • własność Forma własności:
Informacje o nieruchomości

Jak dojechać?

Umów się na spotkanie
Umów się na konsultację .Z nami znajdziesz dom dla Siebie.
Przewiń do góry